TCS POLSKA - TRANS CENTRUM SPECYCJA

W przeciągu dnia realizujemy blisko 200 zleceń transportowych. Świadczy to o ciągłym rozwoju naszej firmy, jak również o rosnącym zaufaniu naszych klientów. Zwiększamy flotę i poszerzamy ofertę, dostosowując się do każdego zlecenia transportowego. Wciąż poszukujemy nowych rozwiązań, aby zadowolić każdego klienta.

DLA PRODUCENTA

Każdego dnia pracujemy na wzorowy wizerunek naszej firmy. Dokładamy wszelkich starań aby rozwijać się szybciej i pracować lepiej. Do każdego zlecenia podchodzimy ze szczególną uwagą aby spełnić oczekiwania odbiorcy oraz zleceniodawcy.

Zawsze na czas ! Zawsze do celu ! Bezpiecznie.

Jeśli potrzebujesz rzetelnego przewoźnika to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Przewozimy każdy towar od 1kg do ładunku całopojazdowego. W każde miejsce. Dysponujemy : busami, solówkami, zestawami przestrzennymi, ciągnikami siodłowymi z naczepami typu Firana, Chłodnia, Mega.


Wypełnij formularz kontaktowy lub skontaktuj się z nami aby uzyskać wycenę i termin realizacji. Nawiążmy stałą współpracę!

POSTAW NA JAKOŚĆ 

Zapraszamy do współpracy firmy oraz osoby prywatne. Zajmujemy się przewozem towarów całopojazdowych i częściowych na terenie kraju i całej Europy. Realizujemy przesyłki kurierskie m.in do Niemiec, Holandii i Anglii. Więcej informacji na temat naszych usług, cen oraz kalkulacji kosztów uzyskają Państwo kontaktując się z nami poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie.

Formularz kontaktowyTRANSPORT MIĘDZYNARODOWY

TCS Polska

ul. Uniejowska 48b

62-700 Turek, POLSKA

tel. +48 661 539 661

dominik@tcs-polska.pl

TRANSPORT KRAJOWY

TCS Polska

ul. Uniejowska 48b

62-700 Turek, POLSKA

tel. +48 725 504 151

info@tcs-polska.pl

DLA PRZEWOŹNIKA

 TCS - POLSKA

ul. Uniejowska 48b

62-700 Turek, POLSKA

tel. +48 725 - 504 - 151

dominik@tcs-polska.pl